Akce a události

Divider

Uzavření mateřské školy

Vážení rodiče a zákonní zástupci dětí, dne 10. 10.2023 bude mateřská škola po dohodě se zřizovatelem celý tento den uzavřena. Bližší informace naleznete níže.

Číst více »

Jóga a Pilates pro dospělé

Vážení rodiče a přátelé školy, od příštího týdne bude opět možné docházet do mateřské školy na cvičení pro dospělé. Bližší informace naleznete v letáčcích.   Joga_2023 Milčice Pilates_2023 Milčice

Číst více »

Zdobení keře v parku

Milí rodiče, milé děti, milí přátelé školy, od čtvrtka s dětmi zdobíme tis v parku velikonočními kraslicemi. Pojďte se k nám přidat a společně s námi keř dozdobit…     Zdobení keře  

Číst více »

Velikonoční zábavné úkoly

Milí rodiče, milé děti, milí přátelé školy, na plotě mateřské školy jsou připraveny zábavné úkoly, které jsou koncipovány pro předškolní děti. Pokud budete mít chuť a čas si ke školce zajít, můžete si je s dětmi projít. Na jedné straně je otázka, na druhé odpověď. Můžete si tak zpestřit čas strávený doma s dětmi během

Číst více »

Sběr oleje

Vážení rodiče, přátelé školy,
nadále pokračujeme ve sběru použitého oleje. Nově je možné ho vhazovat i do kontejneru na sběrném dvoře. Výtěžek bude věnován škole za účelem nákupu pomůcek pro děti.
Děkujeme.

Číst více »

Dny otevřených dveří od 17. 4. – 21. 4. 2023

Mateřská škola v letošním roce chystá netradiční dny otevřených dveří v týdnu od 17.4. do 21. 4. 2023. Chceme umožnit návštěvu případným zájemcům o místo pro jejich dětí ve školce a rodinným příslušníkům dětí, které již mateřskou školu navštěvují. Ustoupili jsme od tradičního pojetí, kdy v jednom dni navštíví všichni zájemci školu najednou, abychom zajistili

Číst více »