Dny otevřených dveří od 17. 4. – 21. 4. 2023

Divider

Mateřská škola v letošním roce chystá netradiční dny otevřených dveří v týdnu od 17.4. do 21. 4. 2023. Chceme umožnit návštěvu případným zájemcům o místo pro jejich dětí ve školce a rodinným příslušníkům dětí, které již mateřskou školu navštěvují. Ustoupili jsme od tradičního pojetí, kdy v jednom dni navštíví všichni zájemci školu najednou, abychom zajistili plynulý chod školy za účelem možnosti zapojení se do pedagogického procesu aniž by byl zásadně narušen. Chceme tak zároveň předejít zbytečnému napětí při velkém množství nově příchozích osob.

Rodiče, kteří by chtěli své děti umístit do naší mateřské školy, tak mohou v těchto dnech děti do školky přivést a umožnit jim zapojení do probíhajících činností.

Rodiče a sourozenci dětí, kteří již mateřskou školu navštěvují mohou do mateřské školy přijít a prostě s námi strávit vybranou část dne. V odpoledních hodinách se najde čas i pro děti, které navštěvovaly školku již v minulých letech a mohou si zavzpomínat na „staré dobré časy“ ve školce.

V případě zájmu prosím volejte na telefonní číslo: 602 218 153.