Dny otevřených dveří

Divider

Mateřská škola chystá i v letošním školním roce netradiční dny otevřených dveří,

které se budou konat v týdnu od 15. do 17. 4. 2024.

V tomto týdnu chceme umožnit návštěvu případným zájemcům o místo pro jejich děti v mateřské škole a rodinným příslušníkům dětí, které již mateřskou školu navštěvují. Ustoupili jsme od tradičního pojetí dne otevřených dveří, kdy v jednom dni navštíví zájemci školu najednou, abychom zajistili plynulý chod školy za účelem možnosti zapojení se do pedagogického procesu, aniž by byl zásadně narušen. Chceme tak zároveň předejít zbytečnému napětí při velkém množství nově příchozích osob do školky. Rodiče, kteří by chtěli své děti umístit do naší mateřské školy tak mohou v těchto dnech děti do školky přivést a umožnit jim zapojení do probíhajících činností. Rodiče a sourozenci dětí, které již mateřskou školu navštěvují mohou do mateřské školy přijít a prostě s námi strávit vybranou část dne. V odpoledních hodinách se najde čas i pro děti, které školku navštěvovaly v minulých letech a mohou si zavzpomínat na „staré dobré časy“ ve školce.

Srdečně Vás tedy zveme na návštěvu naší školky, abyste mohli zažít den tak, jak u nás skutečně probíhá za zavřenými dveřmi. Návštěva Vám může pomoci i při rozhodování, zda jít k zápisu právě k nám.

V případě zájmu prosím volejte na tel. číslo: 602 218 153.